Legyél részese sikereinknek!
A Nagisz Csoport a magyar mezőgazdaság meghatározó szereplőjeként jelen van a növénytermesztés, az állattenyésztés, a keveréktakarmány-gyártás, a tej- és húskészítmények piacán. 2020-ban a cégcsoport tulajdonosa az OTP Csoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Alap lett, ami még stabilabb hátteret jelent a vállalat életében. A Nagisz Csoport a mai gazdasági helyzetben igazi válságálló munkahely. A már több, mint 70 éves fennállásunk óta nagy hagyománya van a nagyüzemi állattartásnak, valamint pénzügyi stabilitás és a modern technológiák bevezetése jellemez minket.

Téged keresünk
TELEPVEZETŐ RAKTÁROS
pozícióba.

Amiben számítunk rád
  • A nádudvari takarmányipari üzem működése érdekében felmerülő raktározási, anyagmozgatási, szárítási, anyagkezelési és egyéb tevékenység megszervezése.
  • A munkálatokkal kapcsolatos irányítási tevékenység gyakorlása.
  • A vezetői által meghatározott dokumentációk naprakész vezetése
  • A vállalat irányítási rendszerben (BAAN) való munkavégzés
Amire szükség lesz az eredményes munkához
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy releváns technikusi végzettség (mezőgazdasági vagy műszaki)
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent számodra, ha
  • van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • van vezetői tapasztalatod
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • nyitott vagy az új lehetőségekre
  • jó szervező és tervező vagy
Egyéb információ az állásról:
  • Takarmányipari üzemeink évek óta a legmagasabb kihasználtsággal dolgoznak, mintegy 130.000 tonna terméket gyártanak. A NAGISZ csoport 5 korszerű terményszárítóval és ehhez kapcsolódóan mintegy 80.000 tonna tárolókapacitással rendelkezik. Telephelyeinken a takarmánygyártáshoz szükséges felvásárlást és tárolást, valamint szolgáltatásként terményszárítást, tisztítást és bértárolást is folytatunk.
Munkavégzés helye:
Nádudvar

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, étkezési hozzájárulás)
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök
Legyél tagja a csapatunknak:
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor kattints a Jelentkezem gombra!