Legyél részese sikereinknek!
A Nagisz Csoport a magyar mezőgazdaság meghatározó szereplőjeként jelen van a növénytermesztés, az állattenyésztés, a keveréktakarmány-gyártás, a tej- és húskészítmények piacán. 2020-ban a cégcsoport tulajdonosa az OTP Csoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Alap lett, ami még stabilabb hátteret jelent a vállalat életében. A Nagisz Csoport a mai gazdasági helyzetben igazi válságálló munkahely. A már több, mint 70 éves fennállásunk óta nagy hagyománya van a nagyüzemi állattartásnak, valamint pénzügyi stabilitás és a modern technológiák bevezetése jellemez minket.

Téged keresünk
SZÁMLÁZÓ, BÉRSZÁMFEJTŐ ADMINISZTRÁTOR
pozícióba.

Amiben számítunk rád
  • A kiszállított késztermékek, alapanyagok, göngyölegek, szolgáltatások számlázása
  • Könyvelési feladatok ellátása
  • Bérszámfejtési adatok teljeskörű ellátása
  • Személyi anyagok, nyilvántartások kezelése
Amire szükség lesz az eredményes munkához
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • MS Office programok használata
  • Jó problémamegoldó képesség, pro-aktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunkában való együttműködés
Előnyt jelent számodra, ha
  • rendelkezel hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal
Egyéb információ az állásról:
  • Általános munkarend
  • Munkábajárási támogatás
Munkavégzés helye:
Nádudvar

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, étkezési hozzájárulás)
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök
Legyél tagja a csapatunknak:
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor kattints a Jelentkezem gombra!