Csatlakozz a Nádudvari Élelmiszer Kft. csapatához!
A Nagisz Csoport a magyar mezőgazdaság meghatározó szereplőjeként jelen van a növénytermesztés, az állattenyésztés, a keveréktakarmány-gyártás, a tej- és húskészítmények piacán. 2020-ban a cégcsoport tulajdonosa az OTP Csoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Alap lett, ami még stabilabb hátteret jelent a vállalat életében. A Nagisz Csoport a mai gazdasági helyzetben igazi válságálló munkahely. A már több, mint 70 éves fennállásunk óta nagy hagyománya van a nagyüzemi állattartásnak, valamint pénzügyi stabilitás és a modern technológiák bevezetése jellemez minket.

Téged keresünk
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ
pozícióba.

Amiben számítunk rád
  • - az üzemi termelő berendezések és gépek tervezett és eseményszerű karbantartása és javítása
  • - általános villanyszerelési feladatok elvégzése
Amire szükség lesz az eredményes munkához
  • - Villanyszerelő, elektronikai műszerész végzettség
  • - Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent számodra, ha
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Egyéb információ az állásról:
  • Munkavégzés: 7 nap, 3 műszakos munkavégzés: 06:00-14:30-13:30- 22:00 és 21:30-06:00
Munkavégzés helye:
Nádudvar

Legyél tagja a csapatunknak:
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor kattints a Jelentkezem gombra!