Csatlakozz a NÁDÉP Kft. csapatához!
A Nagisz Csoport a magyar mezőgazdaság meghatározó szereplőjeként jelen van a növénytermesztés, az állattenyésztés, a keveréktakarmány-gyártás, a tej- és húskészítmények piacán. 2020-ban a cégcsoport tulajdonosa az OTP Csoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Alap lett, ami még stabilabb hátteret jelent a vállalat életében. A Nagisz Csoport a mai gazdasági helyzetben igazi válságálló munkahely. A már több, mint 70 éves fennállásunk óta nagy hagyománya van a nagyüzemi állattartásnak, valamint pénzügyi stabilitás és a modern technológiák bevezetése jellemez minket.

Téged keresünk
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ
pozícióba.

Amiben számítunk rád
  • Beérkező, kimenő számlák, vegyes és a banki tételek könyvelése.
  • Projekt zárási feladatok, költségfelosztás
  • A kft-vel kapcsolatos adóbevallások elkészítse, és ezek beküldése.
  • Főkönyv egyeztetés és vezetői információs anyagok készítése
  • Időszakos és éves beszámolók készítése
  • Banki utalások elvégzése
  • Együttműködés társosztályokkal
Amire szükség lesz az eredményes munkához
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • MS Office programok használata: excel, word, ppt,
  • Jó problémamegoldó képesség, pro-aktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság,
  • Csapatmunkában való együttműködés
Előnyt jelent számodra, ha
  • Van releváns tapasztalatod
  • Van vezetői tapasztalatod
  • Vállalkozási könyvelői végzettséged van
  • Építőiparban vagy az üzleti szférában szerzett könyvelési és adózási tapasztalatod van
  • Könyvelői szemmel tekintesz a projekt elszámolásokra
Egyéb információ az állásról:
  • A NÁDÉP Kft. több évtizedes szakmai gyakorlatával, kelet magyarország építőiparának egyik jelentős szereplője, tevékenysége kiterjed az építési fővállalkozás és generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Munkáinak nagy részét közbeszerzési pályázatokon való folyamatos részvétellel, más részét pedig építőipari versenytárgyalásokon nyeri el. A NAGISZ Csoporton belüli nagyobb építési beruházások is a NÁDÉP Kft. kivitelezésében valósulnak meg. Referenciáik között egyaránt találhatóak: mezőgazdasági, ipari, kereskedelmi, oktatási, egészségügyi létesítmények, középületek, lakóépületek, hűtéstechnológiai és energetikai beruházások.
Munkavégzés helye:
NÁDÉP Vezetők, szellemiek

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör
  • Fix havi jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, étkezési hozzájárulás)
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Céges buszjárat Debrecenből, Ebesről, Hajdúszoboszlóról
  • Ezen településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.
Legyél tagja a csapatunknak:
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor kattints a Jelentkezem gombra!