Csatlakozz a Nádudvari Élelmiszer Kft. csapatához!
A Nagisz Csoport a magyar mezőgazdaság meghatározó szereplőjeként jelen van a növénytermesztés, az állattenyésztés, a keveréktakarmány-gyártás, a tej- és húskészítmények piacán. 2020-ban a cégcsoport tulajdonosa az OTP Csoporthoz tartozó PortfoLion Zöld Alap lett, ami még stabilabb hátteret jelent a vállalat életében. A Nagisz Csoport a mai gazdasági helyzetben igazi válságálló munkahely. A már több, mint 70 éves fennállásunk óta nagy hagyománya van a nagyüzemi állattartásnak, valamint pénzügyi stabilitás és a modern technológiák bevezetése jellemez minket.

Téged keresünk
LABORÁNS
pozícióba.

Amiben számítunk rád
  • Félkész-, késztermékek, alapanyagok kémiai és mikrobiológiai vizsgálata
  • Nyerstej labor, kémia labor és mikrobiológia labor napi feladatainak ellátása
  • Beérkező alapanyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Vizsgálati eredmények aktuális vezetése elektronikus formában
Amire szükség lesz az eredményes munkához
  • Legyél csapatjátékos és együttműködő
  • Legyen jó problémamegoldó képességed
  • Kezdeményezz, légy önálló és legyen benned tenni akarás
Előnyt jelent számodra, ha
  • rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal.
Egyéb információ az állásról:
  • A Nádudvari Élelmiszer Kft. Tejüzeme felvételt hirdet MINŐSÉGELLENŐR/LABORÁNS pozícióba.
  • A Nádudvari márkajelzés az ország minden pontján, a hazai és nemzetközi üzlethálózatokban is garanciát jelent a minőségre. Cégünk több terméke is büszkélkedhet a többszörös Magyar Termék Nagydíj kitüntetéssel. Termékeink a hazai és nemzetközi piacon olyan értékeket képviselnek, amelyek a vásárlók számára a megbízhatóságot és a minőséget tanúsítják.
Munkavégzés helye:
4181 Nádudvar, Gutenberg utca 1.

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények
  • Hazai tulajdonos
Legyél tagja a csapatunknak:
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor kattints a Jelentkezem gombra!